توجه!  اگر هدف شما کسب  یک مدرک بین المللی یا مدرکی است که در کلکسون خود جمع آوری نمائید، لطفا از این سایت استفاده نکنید. این سایت تنها برای کسانی مفید است که به دنبال استفاده از اطلاعات کاربردی و علمی میباشند و قصد دارند با آن کارایی خود را افزایش دهند. در عین حال گواهی شرکت از سوی سایت حاضر و یا مرکز آموزش کوتاه مدت یکی از دانشگاههای داخل و یا خارج بسته به ویژه گی هر  دوره و در برخی از دوره ها صادر میگردد

 

 

لطفا در صورتی که سوالی در زمینه هر یک از دوره ها دارید و یا قبل از عضویت در یک دوره با مشکلی برخورد نموده اید میتوانید سوالات خود را از طریق فرم پایین همین صفحه ارسال دارید تا در همین بخش بدان پاسخ دهیم.

 . این وب سایت اختصاصی جهت برگزاری دوره های مجازی زیر نظر مجله علوم ورزشی میباشد  

 

با سلام و عرض خوش آمد

 

معرفی

باشگاه ورزشی آنلاین یکی از اولین مراکزی میباشد که در دنیای مجازی در جهت بهبود فعالیت بدنی و سطح سلامت و در نتیجه تناسب اندام و شادابی در جامعه راه اندازی شده است. در این مرکز دو دسته از خدمات وجود دارند که شما میتوانید از آنها استفاده نمائید. این خدمات شامل موارد زیر میباشند:

1- دوره های آموزشی به مانند باشگاه ها که در آن شما با روش درست اجرای تمرینات و آموزشهای ما آشنا خواهید شد

2- دوره های کارگاهی که شما در آن با روش های طراحی برنامه های تمرین و تغذیه و نیز کار با دستگاهها آشنا خواهید شد

 

چه تفاوتی بین دوره های وجود دارد؟

در واقع خدمات دسته اول برای همه افراد علاقمند میباشد و خدمات دسته دوم بیشتر برای مربیان، محققان، دانشجویان رشته های علوم پزشکی یا علوم ورزشی و علاقمندان به طراحی برنامه ها مفید میباشد.

 

ثبت نامه در این مرکز چه فوایدی میتواند برای شما داشته باشد؟

کلیه برنامه های این مرکز به صورت کاملا علمی طراحی شده اند.

دوره های کارگاهی در این مرکز با پشتیبانی آنلاین بوده و جدید ترین روشهای تمرین و تغذیه را  در آن آموزش خواهید دید.

کلیه مدرسان این مرکز از اساتید دانشگاهها و افراد با تجربه بالای علمی و عملی میباشند.

قوانین و زمان استفاده از مکملها تنها در این مرکز آموزش داده میشود.

به عنوان یک ورزشکار از برنامه های علمی و جدید و به عنوان پژوهشگر، مربی، یا یک علاقمند با روشهای جدید دنیای طراحی تمرین آشنا خواهید شد.

 

 

هزینه های دوره ها چقدر است و چگونه میتوان پرداخت نمود؟

سعی گردیده تا دوره های مختلف اعم از رایگان و غیر رایگان در سایت قرار داده شود. لطفا توجه فرمائید که هدف این سایت کسب درآمد نمیباشد و هزینه های دریافتی در برخی از دوره ها صرف نگهداری سایت، سرور میگردد.

برخی از دوره ها با توجه به حجم بالای کار و هزینه های بالا برای تهیه دوره دارای هزینه ثبت نام بیشتر و برخی هزینه های کمتر میباشند. کلیه پرداختها به صورت آنلاین میباشد. در صورتی که قادر به پرداخت آنلاین نبوده اید از طریق فرم زیر همین صفحه به ما اطلاع دهید تا مشخصات حساب برای پرداخت دستی برای شما ایمیل گردد.

 

آیا برای شرکت در دور ها گواهی شرکت نیز داده میشود؟

بسته به نوع دوره گواهی هایی از سوی مجله علوم ورزشی و نیز مرکز آموزشهای آزاد یکی از دانشکده های علوم ورزشی (در هر دوره میتواند متفاوت باشد)  به شرکت کنندگاه اهدا میشود. معمولا گواهی ها به دو دسته تقسیم میشوند. گواهی های شرکت که برای همه افراد ارسال میگردد و گواهی اتمام موفقیت آمیز دوره که بسته به نوع دوره با انجام یک آزمون آنلاین و در صورت کسب نمره قبولی برای افراد صادر میگردد. لازم به توضیح میباشید که نام و نام خانوادگی که در هنگام ثبت نام در سایت ذکر میکنید ملاک ما در صدور گواهی میباشد پس نام خود را با دقت وارد نمائید و از آنجا که کلیه گواهی های شرکت به زبان انگلیسی صادر میشود حتی المکان سعی شود نام خود را به انگلیسی وارد فرمائید. اگر قبلا در سایت ثبت نام نموده اید میتوانید وارد پروفایل خود شده و نام خود را ویرایش نمائید. ویرایش نام بر روی گواهی هایی که قبلا صادر شده اثر نخواهد داشت و برای گواهی های آینده شما اثربخش خواهد بود. در حال حاضر برخی از دوره های ما با همکاری مرکز آموزشهای کوتاه مدت دانشگاه شمال صادر میگردند.

 

مدیریت این مرکز توسط کیست؟

این مرکز توسط دکتر علیرضا امانی عضو هیات علمی دانشگاه و دارای دکتری تخصصی فیزیولوژی ورزشی ادراه میگردد. مدرسان دوره ها در این مرکز همه از اساتید دانشگاهها میباشند؟

 

روش استفاده از سیستم چگونه است؟

بعد از اینکه شما برای یک دوره ثبت نام نموده و هزینه آن را پرداخت نموده اید (برخی از دوره ها رایگان بوده و نیاز به پرداخت ندارند) بایستی در نام کاربری و رمز عبور خود در سیستم وارد شوید.  بلافاصله بعد از ثبت نام وارد صفحه ورود به سایت خواهید شد. با نام کاربری و رمز عبوری که در حین ثبت نام ساختید میتوانید وارد شوید و از پنل خود که شامل دوره ها ی مختلف میباشد استفاده نمائید. با کلیک بر روی هر دوره شما قادر خواهید بود تا فهرست مطالبی که در هر دوره وجود دارد را مشاهده نمائید. با کلیک بر روی هر عنوان محتوای آن درس را مشاهده خواهید کرد. محتوای دروس شامل آموزش به صورت فیلم، انیمیشن، عکس، فایل و برخی مواقع آزمون خواهد بود. در پنل شما فرم پشتیبانی اختصاصی نیز قرار داده شده که در هر زمان میتوانید از طریق آن با ما تماس بگیرید.

 

برای استفاده از این مرکز نیاز به چه مشخصات فنی در کامپیوتر خود هستید؟

توجه:

برای شرکت در این دوره ها نیاز به سرعت اینترنت حداقل 128 کیلو بایت بوده و هر چند دوره ها از طریق موبایل نیز قابل مشاهده میباشند توصیه میکنیم برای مشاهده از لپ تاب یا کامپیوتر میزی و یا تبلت استفاده فرمائید.

محدودیتی در ساعت و روز شرکت در دوره نخواهید داشت و تا 5 ماه بعد از ثبت نام و در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید به دوره خود دسترسی داشته باشید.

در هر زمان میتوانید سوال یا مشکل احتمالی را در بحش تالار گفتگو مطرح فرمائید تا بدان پاسخ دهیم.

سرفصل هر کدام از دوره ها در صفحه مربوط به آن دوره قرار دارد.

کلیه دوره ها به صورت کاملا غیر حضوری بوده و شما از هر جای دنیا مییتوانید بدان دسترسی داشته باشید

 

 

آیا دوره ها و کارگاههای حضوی نیز برگزار میگردند؟

هر چند وقت یک بار در یکی از شهرها دوره های حضوری نیز به صورت کارگاههای آموزشی برگزار میگردد. اگر شما متقاضی برگزاری یک دوره آموزشی خصوصی میباشید، میتوانید با استفاده از فرم تماس با ما درخواست خود را برای این منظور ارسال نمائید و یا مستقیم به ما ایمیل بزنید

 

دعوت از مدرسان برای برگزار دوره

این وب سایت به صورت انحصاری نبوده و در صورتی که شما مدرس یک دوره در حوزه ورزش، تناسب اندام و یا سلامت هستید (داشتن حداقل مدرک کارشناسی ارشد در رشته مرتبط الزامیست) میتوانید دوره خود را در همین وب سایت برگزار نمائید. برای برگزاری دوره خود از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید.

 

تالا گفتگوها

این بخش ویژه برای اعضاء سایت یا به عبارتی همه افرادی است که در سایت ثبت نام نموده اند. بحثهای تالار گفتگوها قابل مشاهده برای افرادی که ثبت نام نکرده اند نیست. در بخش تالار گفتگوها شما میتوانید سوال یا ایده خود را مطرح نمائید، یا میتوانید سوال خود را به صورت خصوصی بفرستید تا توسط سایر کاربران دیده نشود و نیز میتوانید با ورود به صفحه شخصی سایر کاربران برایشان پیام خصوصی بگذارید. شما در تالار گفتگو میتوانید در بحث سایر افراد هم شرکت نمائید و نظر یا سوال خود را مطرح فرمائید.

 

ایمیل ما: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

شماره تماس جهت ارتباط از طریق وایبر، لاین و یا تلگرام: 09111281381

 

دریافت اخبار کارگاهها در ایمیل

 

توجه: استفاده از دوره های داخل وب سایت  برای شرکت کننده های کارگاههای حضوری AESA رایگان میباشد و سایرین  میتوانند دوره ها را به صورت آنلاین خریداری  و استفاده نمایند

راهنمای استفاده از کوپن تخفیف

اطلاعیه ها

24 فروردين 1397
اطلاعیه ها
وب سایت فیت پارس در زمانهای مختلف اقدام به ارائه کدهای تخفیف به کاربران محترم مینماید. کد های تخفیف ارائه شده در سایت بین 10 تا 100 درصد تخفیف میتواند به استفاده کننده های دوره  اهدا نماید. یکی از سوالاتی که اغلب از ما در بخش پشتیبانی پرسیده میش...
14 فروردين 1397
اطلاعیه ها
دریافت کد تخفیف 100 درصدیآموزش مجازی طراحی تمرین دویدن برای کاهش وزنبرای دریافت کد تخفیف نام و ایمیل خود را وارد فرم زیر نمائید. کد تخفیف و نحوه استفاده برای شما ایمیل میشودراهنمای استفاده از کوپن تخفیفلطفا در صورت عدم دریافت ایمیل اسپم باکس خود را چ...

فرم ورود به سایت