اولین دوره آموزش آنلاین طراحی برنامه تمرین فیتنس و تناسب اندام در کشور

8 جلسه کاملا آنلاین و غیر حضوری
با سلام و احترام خدمت کاربران و بازدید کنندگان گرامی. اولین دوره مجازی آموزش طراحی برنامه تمرینی فیتنس با هدف بدنسازی در دو بخش تمرینات با وزنه و هوازی آماده گردیده است.
نوع دوره: غیر حضوری و آنلاین
 
این دوره شامل موارد زیر میباشد:
1- اصول طراحی برنامه بدنسازی در فیتنس
2- طراحی عملیاتی بدنسازی 12 هفته ای با هدف فیتنس
3- اصول طراحی برنامه های هوازی
4- طراحی عملیاتی تمرینات HIIT  با هدف فیتنس
مدرس دوره:
دکتر علیرضا امانی
دکتری فیزیولوژی ورزشی از دانشگاه UPM
عضو هیات علمی دانشگاه
مدیر مسئول مجله بین المللی IJAEP
مسئول انجمن بین المللی AESA
عضو ارشد و مشاور انجمن بین المللی ISAFA

تعداد جلسات: 8 جلسه
فرصت استفاده از دوره: 25 روز میباشد

نحوه استفاده: این دوره به صورت آنلاین بوده و برای استفاده از آن نیاز به اینترنت با حداقل سرعت 128 کیلو دارید. توصیه میشود برای مشاهده این دوره از لپ تاب، تبلت، کامیپوتر خانگی استفاده شود ضمن اینکه قابل استفاده و مشاهده از طریق موبایل نیز میباشد.
توضیح: شما با نام کاربری که در اختیارتان قرار داده خواهد شد میتوانید وارد سایت شوید و در هر روز یک جلسه را مشاهده فرمائید. شما اجازه دیدن جلسات روز بعدی را ندارید ولی قادر به مشاهده جلساتی که قبلا دیده ای را خواهید داشت. برای استفاده از این دوره شما میتوانید در هر ساعت شبانه روز وارد سایت شوید و محدودیت زمانی وجود ندارد. برای کاربران ثبت نام شده پشتیبانی 24 ساعته از طریق پنل کاربری وجود دارد.

این دوره برای چه کسانی مفید است:
استفاده از این دوره را برای مربیان، دانشجویان علوم ورزشی، پزشکان، ورزشکاران و علاقمندان اعم از خانم و آقا مفید میباشد.این دوره و سایر دوره های داخل وب سایت برای شرکت کننده های کارگاههای حضوری AESA رایگان میباشد و سایرین میتوانند آن  را به صورت آنلاین خریداری نمایند 
در صورتی که قبلا در این دوره ثبت نام نموده اید تنها باید از طریف فرم ورود که در صفحه اول سایت قرار داده شده وارد سایت شده و از دوره استفاده فرمائید